Torbicka ujawnia kulisy odejścia z TVP. 'Bardzo trudna noc'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Grażyna Torbicka przez 31 lat budowała markę w TVP. Odeszła w jedną noc - i dopiero teraz powiedziała dlaczego.

„- wspomina w rozmowie z Kayah.</p> <p>Co się zmieniło w 2016 roku? Torbicka opisuje konkretny wieczór - włączyła swój własny program i ujrzała materiał, który ją zmroził."

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →