Sykut-Jeżyna o odejściu Kasprzyk z TzG. 'Byłoby pięknie'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Ewa Kasprzyk oficjalnie żegna się z jury 'Tańca z gwiazdami'. Paulina Sykut-Jeżyna zabrała głos - i przy okazji zdradziła, kto mogłaby ją zastąpić.

„Tym bardziej że to jest na świeżo bardzo. Widziałam te informacje w internecie"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →