Rodowicz pomieszała Świątek z Chwalińską. 'Pożeniłam Maję z Igą'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Maryla Rodowicz zaliczyła głośną wpadkę na koncercie w Bielsku-Białej i połączyła nazwiska dwóch polskich tenisistek w jedno. Teraz przeprasza - i to ze smakiem.

Dedykacja dla... kogo właściwie?

Dedykacja dla... kogo właściwie?

Rodowicz była jedną z gwiazd sobotniego koncertu inaugurującego cykl "Lato z Radiem i Telewizją Polską" w Bielsku-Białej.

Rodowicz bije się w piersi - i gotuje pomidorową

Rodowicz bije się w piersi - i gotuje pomidorową

W poniedziałek Maryla Rodowicz opublikowała na Facebooku przeprosiny, które trudno nazwać nudnymi. Napisała wprost, bez owijania w bawełnę: "Chciałam przeprosić Igę Świątek i Maję Chwalińską.

„Lato z Radiem i Telewizją Polską"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →