PLOTUCH
Maryla Rodowicz zaliczyła głośną wpadkę na koncercie w Bielsku-Białej i połączyła nazwiska dwóch polskich tenisistek w jedno. Teraz przeprasza - i to ze smakiem.
Rodowicz była jedną z gwiazd sobotniego koncertu inaugurującego cykl "Lato z Radiem i Telewizją Polską" w Bielsku-Białej.
W poniedziałek Maryla Rodowicz opublikowała na Facebooku przeprosiny, które trudno nazwać nudnymi. Napisała wprost, bez owijania w bawełnę: "Chciałam przeprosić Igę Świątek i Maję Chwalińską.
„Lato z Radiem i Telewizją Polską"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →