Peretti wróciła z Korsyki. 'Cisza po raz pierwszy nie bolała'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Trzy lata po tragedii Sylwia Peretti wyjechała z mamą na Korsykę i po raz pierwszy od dawna pokazała się beztroską. Jej słowa na Instagramie mówią więcej niż tysiąc zdjęć.

„Przez kilka dni zostawiłam za sobą pośpiech, hałas i ciężar codzienności. Zostały tylko szum morza, nasze rozmowy i cisza, która po raz pierwszy od dawna nie bolała"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →