PLOTUCH
Trzy tygodnie w trasie, dziesiątki miast i mąż przy każdym kroku. Katarzyna Pakosińska właśnie podziękowała Iraklemu Basilaszwilemu w sposób, który rozrzewnił fanów.
Artystka ogłosiła koniec trzytygodniowej trasy koncertowej wpisem na Instagramie. Przy okazji podziękowała wszystkim, którzy sprawili, że tournée w ogóle doszło do skutku - muzykom, organizatorom, ekipie logistycznej.
Komentarze posypały się błyskawicznie. "Piękni i młodzi", "Pięknie razem", "Love.
„Robię rzeczy, które naprawdę kocham, mam po serduchu i cieszę się, że publiczność, która przychodzi, no też jest jej dobrze"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →