PLOTUCH
Produkcja 'Tańca z Gwiazdami' oficjalnie potwierdziła odejście Ewy Kasprzyk z jury. Aktorka zasiadała za stołem sędziowskim przez pięć edycji - teraz żegna się z programem.
Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu, pożegnał Kasprzyk słowami pełnymi uznania. "Dziękuję Ewie za te pięć edycji 'Tańca z Gwiazdami', podczas których z pasją i ogromnym zaangażowaniem pełniła rolę jurorki.
Jesienną edycję TzG Polsat szykuje bez Kasprzyk - i bez zdradzania, kto ją zastąpi. Na razie ujawniono jedynie dwa nazwiska uczestniczek: na parkiecie pojawią się Helena Engert i Mandaryna.
„- powiedział w oświadczeniu dla mediów. [Doda](/g/doda)ł też, że Kasprzyk"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →