Derpienski trafiła do szpitala. 'Zbyt ciężkie, by mówić'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Caroline Derpienski zniknęła z social mediów, a gdy w końcu się odezwała, zrobiła to ze szpitala. Zdradziła tylko tyle, że chodzi o obce osoby, które 'nie szanują granic i bezpieczeństwa kobiet'.

„- napisała w relacji na Instagramie.</p> <h2>"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →