Bagi zniknął z sieci. 'Nie jest lekko u mnie'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Mikołaj 'Bagi' Bagiński nagle urwał kontakt z fanami, a jego nowy projekt trafił na ostry hamulec. Wrócił z wiadomością, która niepokoi.

Farma stanęła w miejscu

Farma stanęła w miejscu

Drugi odcinek 'Farmy Bagiego' nie pojawił się w zapowiedzianym terminie. Na instagramowym kanale nadawczym Bagiego pojawił się krótki komunikat - projekt zostaje tymczasowo zawieszony, trwają rozmowy o dalszej emisji.

'Nie jest lekko u mnie'

'Nie jest lekko u mnie'

Kilka dni po komunikacie o zawieszeniu Bagi wrócił na kanał nadawczy z bardziej osobistą wiadomością. Nie odniósł się wprost do zamieszania wokół 'Farmy', ale dał do zrozumienia, że ostatni czas go nie oszczędza.

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →